viagra super force buy over internet

Badmintonininkių kovos

Savaitgalį geriausios rajono badmintonininkės praleido pajūryje (Kaipėdoje) ir tikrai ne veltui. Samanta Golubickaitė, kandidatė į U17 Lietuvos merginų rinktinę, šiose varžybose įrodė, kad yra verta patekimo.

Samanta pagal reitingą varžybų lentelėje buvo ketvirta, o iš viso stipriausių Lietuvos merginų buvo net 27. Ketvirtfinalyje teko susitikti su stipria varžove iš sostinės, kuri pagal reitingą buvo 5, bet keturių setų kovoje  (9:11, 11:5, 11:9, 11:6)

Samanta buvo pranašesnė. Po šios puikios kovos ji pateko į pusfinalį, kuris buvo žaidžiamas kitą dieną. Pusfinalyje teko susitikti su turnyrinės lentelės pirmąją rakete iš Klaipėdos Gabija Mockute. Vilties pergalei turėjome mažai, bet buvome nusiteikę kovingai ir Samantai pavyko laimėti itin sunkioje penkių setų kovoje – 7:11, 11:9, 11:7, 11:13 ir 11:6. Kelionė iki finalo buvo varginanti ir tai atsiliepė finale su vilniete Vitalija Movšovič. Samanta jai pralaimėjo visus tris setus – 9:11, 5:11, 3:11. Tad Samanta merginų vienetuose iškovojo 2-ąją vietą.

Dvejetų kategorijoje ji kartu su ignaliniete Snežana Poklikajeva iškovojo 3-ąją vietą. Snežana vienetuose liko septinta. Šaunuolės mūsų mergaitės ir patys didžiausi joms sveikinimai!

Autoriaus nuotr.

Varduvininkai:


-oji metų savaitė, metų diena.

Reklama ir skelbimai svetainėje