Mūsų plaukikai sužibėjo Poznanėje

Balandžio 21–23 d. į Lenkijos miestą Poznanę susirinko daugiau nei tūkstantis įvairaus amžiaus plaukikų iš 6 šalių. Šiose varžybose dalyvavo ir 12 Ignalinos plaukimo klubo bei Kultūros ir sporto centro sportininkų.

Labai aukštais rezultatais Poznanėje nudžiugino Erikas Kapočius. Jis laimėjo du aukso (400 m ir 200 m kompleksiniu plaukimu) ir vieną bronzos (200 m nugara) medalius. Erikas 200 m ir 400 m kompleksinio plaukimo rungtyse įvykdė normatyvus į 2018 m. Jaunimo Olimpines Žaidynes (Buenos Airės, Argentina) bei į 2017 m. Europos jaunimo čempionatą (Netanija, Izraelis). Gegužės 3 d. septynioliktąjį gimtadienį švęsiantis ignalinietis pasinaudojo paskutiniu šansu gerinti Lietuvos vyrų iki 17 metų rekordą. Erikas 400 m kompleksiniu plaukimu nuplaukė per 4 min. 27,77 sek. ir viršijo rekordą beveik 4 sek.

Keturis medalius Poznanėje tarp 13–14 metų berniukų laimėjo Džiugas Karklelis. Jis nepralenkiamas buvo 400 m kompleksiniu plaukimu, sidabro medalius laimėjo plaukdamas 200 m nugara ir 800 m laisvuoju stiliumi, bronzą – 100 m nugara distancijoje.

Medaliais 50 m krūtine rungtyje pasidabino ir mūsų merginos – Dovilė Mikoliūnaitė ir Evita Mudėnaitė. Dovilei atiteko sidabras, o Evitai – bronza. 

Parašykite komentarą

(Prašome komentaruose ir tam skirtoje vietoje aukščiau nerašyti nerašyti nuorodų, kadangi dėl interneto šiukšlintojų visi pranešimai su nuorodomis yra blokuojami. Jei jūsų komentaras po išsiuntimo nepasirodo, reiškia įrašėte nuorodą arba įvedėte blokuotą el. pašto adresą)

*

    Varduvininkai:


    -oji metų savaitė, metų diena.

    Reklama ir skelbimai svetainėje