Mažojo futbolo turnyras Ignalinoje

Tradiciškai pavasarį Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijos stadione renkasi vaikų mažojo tutbolo turnyro, skirto LGVJFA prezidentui M. Abaravičiui atminti, dalyviai. Įgyvendinant vaikų ir paauglių nusikalstamumo prevencijos nacionalinę programą, jie suburiami tam, kad sportiškai leistų laisvalaikį ir išbandytų jėgas varžydamiesi su bendraamžiais.

Šiemet į varžybas susirinko kaip niekad gausus futbolininkų būrys: 7 berniukų ir 10 mergaičių komandų. Gimusių 2005–2006 m. berniukų grupėje I-ąją vietą laimėjo FK ,,Trakai“ komanda, o 2003–2004 m. grupėje pirmieji buvo SŽK ,,Pabradė“ žaidėjai (ignaliniečiai buvo treti). Tarp 2003 m. gimusių ir vyresnių merginų šįkart nugalėtojomis tapo Marijampolio gimnazijos žaidėjos, Ignalinos komanda užėmė III vietą. Gimusiųjų 2004 m. ir jaunesnių grupėje finale laimėtojų medaliais pasidabino MFK ,,Žalgirio“ komanda, o Ignalinos KSC merginos liko ketvirtos.

Parašykite komentarą

(Prašome komentaruose ir tam skirtoje vietoje aukščiau nerašyti nerašyti nuorodų, kadangi dėl interneto šiukšlintojų visi pranešimai su nuorodomis yra blokuojami. Jei jūsų komentaras po išsiuntimo nepasirodo, reiškia įrašėte nuorodą arba įvedėte blokuotą el. pašto adresą)

*


Warning: Creating default object from empty value in /var/www/clients/client2/web6/web/modules/mod_udjacomments/helper.php on line 387

    Varduvininkai:


    -oji metų savaitė, metų diena.

    Kompiuterių remontas

    lrytas.lt

    Reklama ir skelbimai svetainėje