Ignalinos KSC futbolininkai – Palangoje

Neseniai iš Palangos grįžo Lietuvos gatvės vaikų ir jaunimo futbolo asociacijos kvietimu festivalyje ,,Sportas visiems“dalyvavę ignaliniečiai futbolininkai su treneriu T. Bernotu.Šis festivalis jau gyvuoja 22-ejus metus ir kasmet į Palangą sukviečia sporto entuziastus iš visos Lietuvos. Kelias dienas aktyvūs įvairaus amžiaus festivalio svečiai dalyvauja įvairiuose kultūros ir pramoginiuose renginiuose, atskirų sporto šakų varžybose, pramoginėse rungtyse bei paskaitose.

Viešnagę festivalyje ignaliniečiai suderino su treniruočių stovykla bei poilsiu pajūryje.Šiemet dar spėjo sudalyvauti ir Palangos miesto šventėje, pasigrožėti įspūdingais fejerverkais ant tilto į jūrą.

Smagių įspūdžių treneris T. Bernotas bei jo auklėtiniai parsivežė ir iš vykusių varžybų: mūsų mergaičių, berniukų ir vyrų komandos savo amžiaus grupėse iškovojo pirmąsias vietas ir grįžo festivalio rengėjų apdovanoti medaliais ir taurėmis, o pajūrio saulės – puikiu pirmuoju įdegiu.

T. Bernoto nuotr.

Parašykite komentarą

(Prašome komentaruose ir tam skirtoje vietoje aukščiau nerašyti nerašyti nuorodų, kadangi dėl interneto šiukšlintojų visi pranešimai su nuorodomis yra blokuojami. Jei jūsų komentaras po išsiuntimo nepasirodo, reiškia įrašėte nuorodą arba įvedėte blokuotą el. pašto adresą)

*

    Varduvininkai:


    -oji metų savaitė, metų diena.

    Reklama ir skelbimai svetainėje