Eriko Kapočiaus startai Izraelyje

Birželio 28–liepos 2 d. Netanijoje (Izraelis) vyko Europos jaunimo plaukimo čempionatas, kuriame dalyvavo stipriausi Europos 16–18 metų plaukikai ir stipriausios 15–17 metų plaukikės.

Tokio aukšto rango varžybose pirmą kartą Ignalinos sporto istorijoje dalyvavo geriausias mūsų sportininkas Erikas Kapočius ir jo treneris Eugenijus Rakitinas. Nors šiose varžybose Erikui nepavyko pasiekti pagrindinio tikslo – gerinti asmeninių rekordų, tačiau įgyta milžiniška patirtis, plaukta net keturiuose nuotoliuose: 200 m krūtine, 200 m nugara, 200 m ir 400 m kompleksiniu plaukimu. Pasiektas ir kitas tikslas – oficialiai įvykdytas A normatyvas į 2018 m. Jaunimo Olimpines Žaidynes (Buenos Airės, Argentina). 200 m kompleksiniu plaukimu Erikas nuplaukė per 2 min. 07,38 sek. (normatyvas 2 min. 07,68 sek.) ir iškovojo 23 vietą tarp 35 plaukikų.

Vos grįžęs iš Izraelio, kitą dieną, Erikas dalyvavo ir Lietuvos plaukimo čempionate Alytuje. 200 m kompleksiniu plaukimu ignalinietis nuplaukė per 2 min. 07,92 sek. ir tapo šios rungties Lietuvos čempionu. Alytuje finaliniuose plaukimuose plaukė ir EvitaMudėnaitė, ji 50 m ir 100 m krūtine iškovojo penktąsias vietas.

Parašykite komentarą

(Prašome komentaruose ir tam skirtoje vietoje aukščiau nerašyti nerašyti nuorodų, kadangi dėl interneto šiukšlintojų visi pranešimai su nuorodomis yra blokuojami. Jei jūsų komentaras po išsiuntimo nepasirodo, reiškia įrašėte nuorodą arba įvedėte blokuotą el. pašto adresą)

*

    Varduvininkai:


    -oji metų savaitė, metų diena.

    Reklama ir skelbimai svetainėje