Plaukikui Erikui Kapočiui – „Maximos“ stipendija

„Maxima“ kartu su Švietimo ir mokslo ministerija skatina Lietuvos moksleivių pažangumą ir gabumų tobulinimą. Ši įmonė kasmet kviečia pildyti anketas visus moksleivius, turinčius pasiekimų mokslo, muzikos, kūrybos ir meno, sporto, visuomeniškumo, ekologijos, inovacijų bei nuolatinio pažangumo srityse. Kompetentingos komisijos atrinktiems moksleiviams ne tik suteikiamas garbingas „Lietuvos Maximalisto“ vardas, bet ir visiems mokslo metams skiriamos pagrindinė ir skatinamoji stipendijos. Moksleivis laimėjęs pagrindinę stipendiją visus 2017–2018 mokslo metus gaus po 150 Eur kas mėnesį, o skatinamąją – po 75 Eur.

Džiugu, kad šiemet antrus metus iš eilės sporto kategorijoje skatinamąją „Maximos“ stipendiją laimėjo Ignalinos kultūros ir sporto centro plaukikas Erikas Kapočius. Priminsime, kad 2016–2017 m. sezone Erikas pateko į Lietuvos jaunimo rinktinės sudėtį ir gynė šalies garbę Europos jaunimo čempionate Izraelyje, laimėjo medalius Nordic plaukimo čempionate Danijoje ir tarptautinėse plaukimo varžybose Poznanėje, gerino Lietuvos vaikinų iki 17 metų rekordus bei tapo Lietuvos plaukimo čempionu tarp suaugusiųjų. Šiuo metu geriausiųjų Lietuvos plaukikų reitinge Ignalinos gimnazijos trečiokas užima aukštą 18 vietą tarp suaugusiųjų ir pirmąją vietą tarp jaunių.

Skatinamąją stipendiją pažangumo kategorijoje laimėjo Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijos septintokė Vesta Cicėnaitė.

Parašykite komentarą

(Prašome komentaruose ir tam skirtoje vietoje aukščiau nerašyti nerašyti nuorodų, kadangi dėl interneto šiukšlintojų visi pranešimai su nuorodomis yra blokuojami. Jei jūsų komentaras po išsiuntimo nepasirodo, reiškia įrašėte nuorodą arba įvedėte blokuotą el. pašto adresą)

*


Warning: Creating default object from empty value in /var/www/clients/client2/web6/web/modules/mod_udjacomments/helper.php on line 387

    Varduvininkai:


    -oji metų savaitė, metų diena.

    Kompiuterių remontas

    lrytas.lt

    Reklama ir skelbimai svetainėje