Ignaliniečių biatlonininkų startai Nemenčinėje

Rugsėjo viduryje įvykusiame Nemenčinės biatlono šaudyklos atidaryme buvo galima išvysti ir mūsų sportininkus bei jų trenerius. Išklausę Vilniaus rajono savivaldybės merės Marijos Rekst, Kūno kultūros ir sporto departamento atstovų, Lietuvos biatlono federacijos prezidento Arūno Daugirdo sveikinimus bei linkėjimus šaudyklos šeimininkams ir sportininkams, jie kartu su gausiu svečių būriu dalyvavo šaudyklos šventinimo ceremonijoje.

Po iškilmingo atidarymo prasidėjo varžybos Vilniaus rajono merės taurei laimėti. Pirmieji parodomojoje estafetės rungtyje startavo Lietuvos biatlono rinktinės nariai, o vėliau vyko sprinto kroso rungtis, iš kurios mūsų sportininkai parsivežė pačius įvairiausius apdovanojimus ir pasiekimus savo amžiaus grupėse: Jokūbas Mačkinė – 1-ąją vietą, Gabrielius Paukštė ir Deimantė Šerėnaitė – 2-ąją vietą, Darius Dinda ir Virginijus Bilaišis buvo treti, Dovydas Steponiuk – ketvirtas, Lukas Gudonis – šeštas, o Danielius Rogovas šįkart liko aštuntas.

Autorės nuotr.

Parašykite komentarą

(Prašome komentaruose ir tam skirtoje vietoje aukščiau nerašyti nerašyti nuorodų, kadangi dėl interneto šiukšlintojų visi pranešimai su nuorodomis yra blokuojami. Jei jūsų komentaras po išsiuntimo nepasirodo, reiškia įrašėte nuorodą arba įvedėte blokuotą el. pašto adresą)

*

    Varduvininkai:


    -oji metų savaitė, metų diena.

    Reklama ir skelbimai svetainėje