Ignaliniečiai – vasaros čempionatų dalyviai

Du savaitgalius iš eilės Ignalinoje vyko Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro organizuoti vasaros čempionatai: rugsėjo pabaigoje rungtyniauti susirinko biatlonininkai, varžęsi sprinto rungtyje riedslidėmis, spalio pradžioje – slidininkai.

Ignaliniečių pasiekimai biatlonininkų jaunių vaikinų grupėje: Valentinas Kaznačenko – 1 vieta, Gabrielius Paukštė – 3 vieta; jaunučių grupėje Darius Dinda – 1 vieta; vaikų grupėse Lukas Gudonis ir Deimantė Šerėnaitė iškovojo 3 vietą.

Slidininkai pirmąją dieną rungėsi bėgdami krosą, antrąją – šliuoždami riedslidėmis laisvu stiliumi. Beje, Ignalinos žiemos sporto centre jiems teko ne tik lietaus nuplautą trasą įveikti, bet ir su bebrų išdaigomis susidurti – jų pagraužtas medis nuvirto ant kelio. Laimei, ši kliūtis buvo greitai likviduota ir po abiejų dienų susumavus rezultatus, mūsų sportininkų sąskaitoje atsidūrė šios prizinės vietos: savo amžiaus grupėse 3-tieji buvo Aironas Pūras ir Jokūbas Mačkinė, o Lukas Gudonis ir Darius Dinda užėmė 2-ąsias vietas.

Autorės nuotr.

Parašykite komentarą

(Prašome komentaruose ir tam skirtoje vietoje aukščiau nerašyti nerašyti nuorodų, kadangi dėl interneto šiukšlintojų visi pranešimai su nuorodomis yra blokuojami. Jei jūsų komentaras po išsiuntimo nepasirodo, reiškia įrašėte nuorodą arba įvedėte blokuotą el. pašto adresą)

*

    Varduvininkai:


    -oji metų savaitė, metų diena.

    Reklama ir skelbimai svetainėje