Gerų emocijų turnyras progimnazijoje

Gruodžiui įpusėjus šventiškai pasipuošusioje Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje vyko jau tradiciniu tampantis atviras tinklinio turnyras. Iškilmingo varžybų atidarymo metu moksleivius iš Ignalinos, Visagino, Daugėliškio, Didžiasalio, Dusetų, Vidiškių savo pasirodymais sveikino sportinių šokių kolektyvas ,,Mamba“, dainą atliko Mėlika Rakauskaitė, sėkmės linkėjo mokyklos direktorė Danutė Jatulė ir Ignalinos kultūros ir sporto centras vadovas Darginas Mikėnas.

Varžybų organizatorė kūno kultūros mokytoja D. Gotovskienė pristatė turnyro teisėjus- Ignalinos gimnazistus- ir palinkėjo pirmiausia tarpusavio pagarbos ir gražaus bendravimo bei bendradarbiavimo. Kūno kultūros mokytojui G. Motiejoniui supažindinus su varžybų tvarka mokiniai buvo suskirstyti į grupes ir žaidė iki dviejų laimėtų setų bei 11 taškų. Kaip paaiškėjo vėliau, kai kurių komandų susitikimai buvo tokie įtempti, kad prireikė dar ir trečiojo seto nugalėtojams išsiaiškinti.

Merginų grupėje I-osios vietos laimėtojomis tapo Ignalinos gimnazijos tinklininkės. Tarp vaikinų šįkart geriausiai pasirodė ir nugalėtojais tapo Naujojo Daugėliškio mokyklos-daugiafunkcio centro atstovai. Geriausi turnyro dalyviai ir prizininkai buvo apdovanoti saldžiais ,,Romnesos“ įsteigtais prizais, IKSC taurėmis ir medaliais. Žinoma, laimėti smagu, tačiau šįkart smagiau buvo stebėti išsipildančius D. Gotovskienės linkėjimus: mokinių iš skirtingų mokyklų bendravimą, naujas pažintis, pagarbų bendravimą aikštelėje, jaunatvišką azartą ir emocijas.

Organizatorių nuotr.

Parašykite komentarą

(Prašome komentaruose ir tam skirtoje vietoje aukščiau nerašyti nerašyti nuorodų, kadangi dėl interneto šiukšlintojų visi pranešimai su nuorodomis yra blokuojami. Jei jūsų komentaras po išsiuntimo nepasirodo, reiškia įrašėte nuorodą arba įvedėte blokuotą el. pašto adresą)

*


Warning: Creating default object from empty value in /var/www/clients/client2/web6/web/modules/mod_udjacomments/helper.php on line 387

    Varduvininkai:


    -oji metų savaitė, metų diena.

    lrytas.lt

    Reklama ir skelbimai svetainėje