Iš Alytaus – su aukso medaliais ir piniginiais prizais

Alytuje įvyko baigiamasis (trečiasis) Lietuvos plaukimo federacijos vidutinių ir ilgų nuotolių etapas, kuriame reikėjo plaukti pasirinktinai 400 m laisvuoju stiliumi arba 400 m kompleksiniu plaukimu. Pirmajame etape Kaune plaukikai turėjo įveikti 1500 m laisvuoju stiliumi, o antrajame, Šiauliuose, 800 m laisvuoju stiliumi. Po visų trijų varžybų buvo susumuoti taškai ir nustatyti geriausi plaukikai suaugusiųjų, jaunimo ir jaunių amžiaus grupėse.

Šiose varžybose dalyvavo ir du Ignalinos kultūros ir sporto centro plaukikai: Erikas Kapočius ir Džiugas Karklelis. Lietuvos jaunimo rinktinės narys Erikas buvo nepralenkiamas 400 m kompleksiniu plaukimu, 800 m laisvuoju stiliumi iškovojo sidabrą, o plaukdamas 1500 m – bronzos medalį. Bendroje įskaitoje geriausias Ignalinos jaunasis sportininkas iškovojo pirmąją vietą ir buvo apdovanotas 150 Eur piniginiu čekiu. Kandidatas į Lietuvos jaunių rinktinę Džiugas Karklelis taip pat iškovojo auksą, plaukdamas 400 m kompleksiniu plaukimu, o bendroje įskaitoje liko ketvirtas ir jam atiteko 60 Eur.

Parašykite komentarą

(Prašome komentaruose ir tam skirtoje vietoje aukščiau nerašyti nerašyti nuorodų, kadangi dėl interneto šiukšlintojų visi pranešimai su nuorodomis yra blokuojami. Jei jūsų komentaras po išsiuntimo nepasirodo, reiškia įrašėte nuorodą arba įvedėte blokuotą el. pašto adresą)

*

    Varduvininkai:


    -oji metų savaitė, metų diena.

    Reklama ir skelbimai svetainėje