Lietuvos žiemos sporto centre – tarptautinės varžybos

Vasario 28 d. Ignalinos žiemos sporto centre vyko Mažųjų slidinėjimo tautų (SES) taurės varžybos. Vyrų 10 km lenktynėse laisvuoju stiliumi nugalėjo iš  žiemos olimpinių žaidynių Pjongčange sugrįžęs biatlonininkas Vytautas Strolia. Sidabro medalį iškovojo biatlonininkas Karolis Dombrovskis, o bronza atiteko latviui Raimo Vigants. Ketvirtas liko Tautvydas Strolia.

Vyrų varžybose startavo 20 dalyvių iš Lietuvos, Latvijos, Vengrijos, Estijos, Libano ir Trinidado ir Tobago. Moterų 5 km lenktynėse laisvuoju stiliumi nugalėjo biatlonininkė olimpietė Natalija Kočergina. Sidabro medalis atiteko biatlonininkei Gabrielei,  bronzos – Vitalijai Kutkauskaitei. Moterų grupėje varžėsi 16 slidininkių.

Vasario 27 d. 1,1 km sprinto laisvuoju stiliumi rungtyje nugalėtoju tapo  Modestas Vaičiulis. Finale antrąją vietą užėmė latvis Raimo Vigants, trečiąją – Tautvydas Strolia. Ketvirtas buvo lietuvis Jaunius Drūsys. Vyrų varžybose dalyvavo 21 slidininkas iš Lietuvos, Latvijos, Vengrijos, Estijos, Libano ir Trinidado ir Tobago. Taip pat vyko ir moterų sprinto varžybos. Moterų varžybose startavo 12 slidininkių iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Vengrijos bei Libano. Nugalėtoja tapo estė Aiki Jalakas, antra finišavo Vitalija Kutkauskaitė, trečia – estė Anni Jalakas. Ketvirta liko Martyna Biliūnaitė.