Sportiškos Joninės

Birželio 23 d. Ignalinoje kojas pamiklinti buvo galima ne tik aplink Joninių laužą šokant, bet ir dalyvaujant įvairiuose sporto renginiuose: šaškių, šachmatų bei atskirose vyrų ir moterų paplūdimio tinklinio 2x2 rungtyse. Taip pat tądien finalinėmis varžybomis baigėsi visą birželį vykusios rajono futbolo pirmenybės.

Merginų paplūdimio tinklinio 2x2 varžybose dalyvavo 3 komandos originaliais pavadinimais. Stipriausios pasirodė ,,Žalčiūtės“ atstovės Sandra bei Gintarė. II vietą laimėjo komada ,,Iš Vaišniūnų“, o III vietą – ,,Kobros“. Didžiausias iššūkis teko vyrų paplūdimio tinklinio 2x2 dalyviams, kurie pradėjo varžytis 12 val. ir baigė kovas finalinėmis rungtynėmis 19.40 val. Susirinkusieji žiūrovai ir dalyviai išliko geros nuotaikos, nepaisydami permainingo tos dienos oro. I vietos laimėtojais tapo ,,Pragaro Feniksai“, II vietos – ,,Auris ir Justas“, III vietos laimėtojai – komanda ,,Pusantro“.

Rajono mažojo futbolo pirmenybėse komandos išmėgino savo jėgas, rungdami tarpusavyje rato sistema, kol birželio 23 d. finale susitiko nuolatiniai varžovai – Ignalinos ,,Velniai“ ir Švenčionių ,,Kūna“. Ignaliniečiai tądien džiaugėsi pirmąja vieta ir rezultatyviausio žaidėjo titulu, kurį laimėjo Šarūnas Lisauskas. III vietą  iškovojo IKSC ,,Jaunimas“.

Į šaškių bei šachmatų turnyrą, deja, dalyvių susirinko mažiau, nei tikėtasi, tad vietoje planuoto simultano, įvyko standartinis šaškių – šachmatų turnyras. Šaškių rungties nugalėtoju tapo Saulius Čepulis, II vietos laimėtojas – Bernardas Kardelis, III vietos – Mantas Strolia. Šachmatų rungties nugalėtojas – Michailas Špakovas, II vietoje – Henrikas Rudakas, III vietoje – Povilas Špakovas.

Autorės nuotr.

Parašykite komentarą

(Prašome komentaruose ir tam skirtoje vietoje aukščiau nerašyti nerašyti nuorodų, kadangi dėl interneto šiukšlintojų visi pranešimai su nuorodomis yra blokuojami. Jei jūsų komentaras po išsiuntimo nepasirodo, reiškia įrašėte nuorodą arba įvedėte blokuotą el. pašto adresą)